PPHU Prodom


Nasza firma istnieje na rynku od 1991 roku. Rozpoczynaliśmy od współpracy z Zakładami Rowerowymi „ROMET” i wraz z nim przeżywaliśmy kolejne zmiany - podział na kilka niezależnych firm, połączenie w spółkę, ponowny podział na firmy niezależne i wreszcie upadek tych, którzy nie wytrzymali konkurencji tanich rowerów importowanych z Chin, Włoch i Tajwanu.
Nadal współpracujemy z firmą „ROMET” i posiadamy jej autoryzację. Od momentu powstania firmy „KROSS” prowadzimy serwis gwarancyjny ich rowerów.

My także zmienialiśmy się - początkowo główne narzędzia to zwykły komplet kluczy i obowiązkowo kilka młotków. Narzędzia specjalistyczne czasem udawało się kupić w Romecie, ale więcej trzeba było gdzieś podpatrzeć i dorobić lub samemu zaprojektować.

Obecnie posiadamy profesjonalne narzędzia chociaż te "zabytkowe" też czasami jeszcze są używane.
Zwiększyła się też ilość firm, z którymi współpracujemy wykonując naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne produkowanych przez nie rowerów. Są to:

Rowery innych producentów serwisujemy tylko w ramach napraw odpłatnych.

Zmienił się rownież zakres świadczonych przez nas usług - wprowadziliśmy montaż rowerów na zamówienie, naprawę piast wielobiegowych, sprzedaż części, akcesoriów i ogumienia.